Jesteśmy młodym zespołem, który łączy swoje dwie pasje fotografie oraz Internet w celu stworzenia dla Ciebie profesjonalnej usługi prezentacji 360°.

Nasza uwaga skupią się wyłącznie na tym procesie dzięki temu masz pewność, że otrzymasz to czego oczekujesz. Pracując wcześniej przy projektach sklepów i portali internetowych zyskaliśmy doświadczenie, które pomaga nam w zrozumieniu potrzeb klienta.

Chcąc rozwijać rynek e-handlu w Polsce stworzyliśmy nowoczesne studio do wykonywania prezentacji 360°. Dzięki dużemu zautomatyzowaniu procesu tworzenia prezentacji jesteśmy w stanie zaproponować wysoką jakość w połączeniu z najkorzystniejszymi cenami na rynku. Obecnie nawet najmniejsze firmy i sklepy stać na wdrożenie tej innowacyjnej technologii.

Jesteśmy w stanie przygotować dla Ciebie prezentacje każdego przedmiotu niezależnie czy jest to pierścionek, obuwie, sprzęt TV czy szafa gdańska.

Korzystając z naszych usług przegonisz konkurencję w swojej branży, zdobędziesz nowych klientów i przyśpieszysz rozwój własnej firmy.

Na wszelkie pytanie i wątpliwości odpowiedzą:

Sylwester Zalejasz

© 2012 actiview