Jesteśmy firmą z 9 letnim doświadczeniem na rynku fotografii produktowej. W naszej pracy łączymy swoje dwie pasje: fotografię oraz Internet dzięki czemu tworzymy dla Ciebie profesjonalnej usługi prezentacji 360° i fotografii produktowej.

Nasza uwaga skupią się wyłącznie na tym procesie dzięki temu masz pewność, że otrzymasz to czego oczekujesz. Pracując wcześniej przy projektach sklepów i portali internetowych zyskaliśmy doświadczenie, które pomaga nam w zrozumieniu potrzeb klienta.

Chcąc rozwijać rynek e-handlu w Polsce stworzyliśmy nowoczesne studio do wykonywania zdjęć produktowych i prezentacji obrotowych. Zdjęcia produktowe zawsze wykonujemy z największą dbałością o detale w połączeniu z najwyższą jakością. W przypadku prezentacji 360° dzięki dużemu zautomatyzowaniu procesu tworzenia jesteśmy w stanie zaproponować wysoką jakość w połączeniu z najkorzystniejszymi cenami na rynku. Obecnie nawet najmniejsze firmy i sklepy stać na wdrożenie tej innowacyjnej technologii.

Przygotujemy dla Ciebie zdjęcia produktowe i prezentacje każdego przedmiotu niezależnie czy jest to pierścionek, obuwie, sprzęt TV czy szafa gdańska.

Korzystając z naszych usług przegonisz konkurencję w swojej branży, zdobędziesz nowych klientów i przyśpieszysz rozwój własnej firmy.

Chętnie odpowiem na wszelki pytania i wątpliwości,

Sylwester Zalejasz