Segway Ninebot Gokart S

Prezentacja obrotowa elektrycznego gokarta marki Segway. Prezentacja składa się się z 36 zdjęć o rozdzielczości 2500x2500px

Ninebot-Gokart-Ninebot-S

Fotel Artur Grey

Prezentacja 360 fotela jachtowego produkowanego na zamówienie. Prezentacja składa się się z 36 zdjęć o rozdzielczości 2500x2500px

Artur-grey

Czerwony wisiorek ze złotem

Prezentacja biżuterii składająca się z 96 klatek w celu uzyskania większej płynności. Prezentacja w dalszym etapie produkcji została wykorzystana do filmu reklamowego marki.

bursztyn-czerwony

Fotel do busa

Prezentacja czarnego fotela na czarnym tle składająca się z 60 klatek. Prezentacja w wersji AVI została wykorzystana do filmu przedstawiającego produkcję foteli.

fotel-czarny-romby-360

Kalosze Sweet Dreams Deszcz

Prezentacja stworzona dla dystrybutora marki KaloszePoprosze mająca na celu wyróżnienie się z oferty innych dystrybutorów posiadających ten sam asortyment.

Kalosze-niebieski

Kurtka motorowa

Prezentacja typu ghost odzieży motorowej. Prezentacja składa się z 16 klatek.

Kurtka1

Rowerek biegowy Little Dutch

Prezentacja skutera dziecięcego marki Little Dutch.

Little-Dutch-Skuter2

La Millou Moonie’s Walker Lost Kingdom

Prezentacja stworzona dla dystrybutora marki La Millou mająca na celu wyróżnienie się z oferty innych dystrybutorów posiadających ten sam asortyment. 72 klatki w prezentacji.

Moonies-Walker-Lost-Kingdom

Hulajnoga Skywalker 8

Prezentacja hulajnogi elektrycznej wraz ze sposobem składania.

skywalker-8

Obudowa Chieftec Scorpion II

Prezentacja obrotowa obudowy komputerowej. Prezentacja składa się z 2 pełnych obrotów pokazujących kompletną obudowę oraz jej wnętrze ze zdjętymi panelami. Dodatkowo pokazane zostały animacje świecących elementów.

Scorpion-II-e

Wózek Elodie Details Stockholm Stroller Pretty Petrol

Rozbudowana prezentacja wózka spacerowego marki Elodie Details. Prezentacja pokazuje funkcjonalność wózka wraz z jej opisem.

Stockholm-Stroller-Pretty-PetrolIIfull2